2020-10-18-Tatai-TófutásV 2020. 10. 11. 13:55
Rendező: TTT; Idomérés: Korido.huHonlap: https://ttt-tata.hu/
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F03 (3.5 km, 8-9 éves FÉRFIAK) (5)F03 [11-12] (5)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Dominik Bujtár12Egy a világunk Alapítvány
2Lőrinc Márton Józsa12Érd
3Máté Major-Zéman12Tata
4Noé Pöcze11GYAC, Györ
5Levente Wémann12Györ
 
 
F04 (3.5 km, 10-11 éves FÉRFIAK) (9)F04 [09-10] (9)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Dávid Antal10Érd
2Csaba Csiki09Tatabánya
3Ábel Gröb09Százhalombattai VUK SE
4Benedek Kartik09Tatabánya
5Dániel Kazi09Gödöllő
6Gellért Nemeshegyi09Ócsa
7Bence Szakály09Tatabánya
8Kende Veréb09Tatabánya
9Zsombor Veréb09Tatabánya
 
 
F05 (3.5 km, 12-13 éves FÉRFIAK) (1)F05 [07-08] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Róbert Jeszenovics08Környe
 
 
F06 (3.5 km, 14-17 éves FÉRFIAK) (2)F06 [03-06] (2)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Csaba Hamzi04Százhalombattai VUK SE
2Vazul Sándor05Szada
 
 
F07 (3.5 km, 18-35 éves FÉRFIAK) (8)F07 [85-02] (8)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Csaba Czibor87Komárom
2Péter Kollár89Csicsó (Slo)
3Richárd Oláh91Sprint Futóklub Tatabánya
4Dániel Simon91Tatabánya
5Attila Stragner92Györ
6Alexander Szabó89Csicsó (Slo)
7Árpád Szabó94Budapest
8Péter Tamási88Csicsó (Slo)
 
 
F08 (3.5 km, 36-49 éves FÉRFIAK) (8)F08 [71-84] (8)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1László Bognár80Györ
2Gábor Fazekas76Sprint Futóklub Tatabánya
3Szilárd Hegyi82Bábolna
4Gergely Major84Tata
5Zoltán Miklósy72Abda, Györ
6Péter Németh72Abda, Györ
7Péter Szabó75Nagybajcs
8Tibor Tóth75Györ
 
 
F09 (3.5 km, 50-59 éves FÉRFIAK) (1)F09 [61-70] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1György Kozmér68RoniRunClub
 
 
F11 (7 km, 10-11 éves FÉRFIAK) (7)F11 [09-10] (7)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Levente Bujtár10Egy a világunk Alapítvány
2Bálint Karaivanov10Györ
3Márton Karancsi09Écs
4Botond Kuspesr09Tápiószele
5Ármn Mészáros10Egy a világunk Alapítvány
6Levente Nagy10Kocs
7Botond Wémann10Györ
 
 
F12 (7 km, 12-13 éves FÉRFIAK) (4)F12 [07-08] (4)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Tristan Lloyd08Nagykovácsi Sárkanyok Rögbi K.
2Jákob Pöcze07GYAC, Györ
3Botond Szakáll08CASTOR SE, Budapest
4Botond Szilágyi08Esztergomi Triatlon Klub
 
 
F13 (7 km, 14-17 éves FÉRFIAK) (3)F13 [03-06] (3)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Ákos Éberhardt04Baj
2Dominik Rácz06CASTOR SE, Budapest
3Jenö Schrail05Kocs
 
 
F14 (7 km, 18-35 éves FÉRFIAK) (44)F14 [85-02] (44)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Dávid Balogh95Domony
2Viktor Bátky86Tatabánya
3Tamás Beregszászi88Györ
4Levente Bogár99Tatabánya
5András Bokor88Tata
6Attila Boruzs89Mosonmagyaróvár
7Attila Boruzs89Mosonmagyaróvár
8Márk György Czéh91Rába Sárkányhajó Club
9Tamás Csizmadia86Bakonycsernye
10Péter Csoma88Hatvan
11Benjamin Fehér91Hody-sport Tata
12Gergo Fogarasi96Györ
13Endre Földi87Györ
14Mátyás Krisztián Frankó93Tata
15Máté Góczán93Titans of Hungary
16Tamás Hartmann92Dunaszentmiklós
17Balázs Homolya85Extreme Trail Hungary SE
18Tamás Horváth92Györ
19Tibor Horváth87Dorog
20Zsolt Horváth94Nagysáp
21Levente János97Budapest
22Martin Képesi93Bakonycsernye
23Martin Kiss99Gyirmót
24Péter Kotroczó86Tatabánya
25Tamás Kovács02Györ
26Tamás Kozmér91Budapest
27Ádám Kristóf93Dunaszentmiklós
28Máté Liszt90Györ
29Denis Majercik92Kolárovo (SK)
30Bence Marosi92Szomód
31Patrik Molnár00Százhalombattai VUK SE
32Zsolt Ollé91Kolárovo (SK)
33Tamás Pánti91FótREB (7 km) F45-
34András Pogádl89Szomód
35Gergö Pordán93Pátka
36Gergö Pozsgai93MosonmagyaróvárREB (7 km) F45-
37Tibor Pozsgai87Györ
38Károly Radics87CHIO
39Dániel Szabó94Budapest
40Dominik Szabó98Csicsó (Slo)
41Richárd Szabó93Bakonycsernye
42Ákos Tóth90Kolárovo (SK)
43Kristóf Tozsér94Dad
44József Varga91Simontornya
 
 
F15 (7 km, 36-49 éves FÉRFIAK) (49)F15 [71-84] (49)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Szilárd Antal78Érd
2Vincenzo Armino83BudapestREB (7 km) F45-
3András Bálint81Budapest
4György Balog82Györ
5Zoltán Balogh-Szabó71Érd
6Zoltán Czunyi71Tata
7Róbert Csiki80Tatabánya
8Viktor Daróczi79Szolnok
9Ákos Essösy80Tata
10Krisztián Fejes82Dunaszeg
11Lóránt Fejes73Egy a világunk Alapítvány
12Attila Gubucz75Budapest
13Attila Györffy82Kisbér
14András György77Komárom
15Krisztián Hábor76Budapest
16Attila Hadnagy84Ászár
17Attila Hajas76Komárom
18István Hartmann82Tatabánya
19Csaba Helembai76GyálREB (7 km) F45-
20Marcell Hoff83Balatonboglár
21Zoltán Hoffer79Egy a világunk Alapítvány
22Csaba Komár77Tatabánya
23Zsolt Kondé81Kolárovo (SK)
24László Kovács80Györ
25Attila Kránitz72Mosonmagyaróvár
26Attila Lerner81Töltéstava
27István Munczer81Tata
28Attila Nagy75Esztergom
29Attila Nagy73CHIO
30Lajos László Nagy77Pécel
31Róbert Nagy77BEAC, Budapest
32Gábor Németh80Budapest
33József Nyári71Ács
34János Radomir81Tata
35László Richter72BEAC, Budapest
36Levente Sándor78Szada
37András Schmidt74Györ
38Róbert Seffer77Tatabánya
39Tibor Soós73Egy a világunk Alapítvány
40László Szabadi83Györ
41Gergely Szabó75Almásfüzitő
42Tamás Szakáll80Budapest
43Gábor Zoltán Szente80Tatabánya
44Dávid Tarnai82Budapest
45Péter Tóth79WKW Hungária Futóklub
46Sándor Tóth76Györ
47Antal Varga73Velence
48István Víg79Csákvár
49János Vincze74Pilismarót
 
 
F16 (7 km, 50-59 éves FÉRFIAK) (10)F16 [61-70] (10)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Attila Csernyik68Tata
2István dr. Horváth70Györ, HASE
3István Hollós69CASTOR SE, Pusztamérges
4György Jakabovics66Tata
5Imre Molnár66Vasszécseny
6Zoltán Elöd Nagy70Budapest
7Miklós Sátor70Szentendre
8János Szabó66Tatabánya
9László Szabó69Györ Ménföcsanak
10Lajos Tatai64TOLLAS CLUB ÉCS
 
 
F17 (7 km, 60 éves és idősebb FÉRFIAK) (4)F17 [..-60] (4)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1György dr. Lits56Üröm
2József Németh60WKW Hungária Futóklub
3Lajos Pápai58Tata
4Kálmán Szádeczky55Budapest
 
 
F23 (14 km, 18-35 éves FÉRFIAK) (27)F23 [85-02] (27)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Csaba Ambrus87Rácalmás
2György Bajzik99Zsámbék
3István Benedek86Szolnok
4Zoltán Benkö91Szombathely
5Dénes Besenyöi91Budapest
6Károly Róbert Bíró90Györ MFSE
7Norbert Fóris93Budapest
8László Roland Hajdú85Hatvan
9Csaba Hoschek89Tata
10Tamás Knáb90Castor SE, Kiskunhalas
11Dávid Kovács00Iváncsa
12Ábel Lorincz94WKW Hungária Futóklub
13Márton Mihucz95Budapest
14Róbert Molnár87Balatonakarattya
15Dániel Nagy91Csobánka
16Attila Németh93Budapest
17Ferenc Neukum92Székesfehérvár
18Balázs Péter88Györ
19Zoltán Polacsek87Tatabánya
20Ernö Poncz85Budapest
21Péter Schamberger88Tatabánya
22Balázs Szakács92WKW Hungária Futóklub
23Roland Szednár91Magyar futósport egyesület
24Gábor Szentirmai86575 Team, Budapest
25Máté Szücs88Pázmándfalu
26Patrik Csaba Szücs87Tatabánya
27Marcel Tulcsik93Budapest MHSSZ
 
 
F24 (14 km, 36-49 éves FÉRFIAK) (37)F24 [71-84] (37)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1János Bakonyi71Csákvár
2Norbert Bíró81RábapatyREB (14 km) F45-
3Dániel Czétényi79Budapest
4Zsolt Czunyi79Tata
5Csaba Darmstadter73Tatabánya
6Péter Éberhardt74Baj
7Sándor Erdei78Tatabánya
8Tamás Frank72Budapest
9Zsolt Gonda74Bicske
10Tibor Hanik74Várpalota
11Károly dr. Hegedüs81Budakeszi
12Imre Hegyi78VámosmikolaREB (14 km) F45-
13Kornél Hegyi80Tata
14Gusztáv Horváth77Györ
15Gábor Huszti75Tolna Megyei RFKREB (14 km) F45+
16Gábor Jóna74WKW Hungária Futóklub
17Péter Karancsi73Écs
18Tamás Károly84Tata
19Sándor (Sanya) Kiss80Tatabánya
20Csaba Koncz75Dorog
21Róbert Márkus79WKW Hungária Futóklub
22Csaba Máté78SzekszárdREB (14 km) F45-
23Richárd Matola83Vasvár
24László Nagy79Budapest
25István Novák76Oroszlány
26István Nyizsnyánszky74RábapatyREB (14 km) F45+
27Tamás Ormai80DorogREB (14 km) F45-
28Balázs Pankovics77Györ, HASE
29Zsolt Pintér76OroszlányREB (14 km) F45-
30Tamás Sali-Ajkas75Györ
31Zsolt Sebök73Zalaegerszeg
32Lajos Szentmártoni73Györ
33András Takács76Györ
34Ferenc Takács78Dorog
35Szilárd Tóth78Györ
36Gábor Vendégh76Kecskéd
37Péter Zöldág80Györ
 
 
F25 (14 km, 50-59 éves FÉRFIAK) (9)F25 [61-70] (9)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1György Hegyi66Strucc Futóklub
2József Helgert66Oroszlány
3Zsolt István Horváth69Komárom
4Tibor Juhász67Györ
5Zoltán Oláh68Pilis
6Attila Péter66Budapest
7Róbert Regner67Györ
8László Tornyai66Szeged
9Zoltán Veréb70Budapest
 
 
F26 (14 km, 60 éves és idősebb FÉRFIAK) (2)F26 [..-60] (2)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1József Fülöp51Budapest, MICRO SC
2Csaba Szabó59Százhalombatta
 
 
F31 (21 km, 14-17 éves FÉRFIAK) (1)F31 [03-06] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Miklós Patrik Katona06Team Miki Adománygyűjtés
 
 
F32 (21 km, 18-35 éves FÉRFIAK) (27)F32 [85-02] (27)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Sándor Borbély97SZoESE, Szentgothárd
2Bence Borosnyay00Budapest
3Gergely Erdélyi91Budapest
4Dávid Fódi89Ajka
5Dávid Gáncs86Hegyeshalom
6Zsolt Gelencsér86Székesfehérvár
7Gellért Golarits91Budapest
8Bence Hajdu95Debrecen
9Márk Hajdu92Mór
10Norbert Hoschek94Footour SE
11Gábor Józsa86Nagymegyer
12Gábor Juhász91Györ
13Tamás Juhász86Tatabánya
14István Kárpáti93Budapest
15Máté Maróthi90Budapest
16István Musitz89Tata
17Richárd Nagy98Pécs
18Farkas Pallagi98Szentendre
19Dániel Pál Sarudi02Székesfehérvár
20Martin Schön91Bokodi Sportegyesület
21Kristóf Simon92Györ
22Árpád Szabó94Budapest
23Jeromos Tamás00Budapest
24Márton Torda92Budapest
25Attila Váczi85Budapest
26Kristóf Villám96Györ
27Tamás Vincze88Komárno (SK)
 
 
F33 (21 km, 36-49 éves FÉRFIAK) (39)F33 [71-84] (39)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Ferenc Agócs72Szank
2Gábor Akóts83Budapest
3Endre dr. Berecz75Budapest
4Csaba Csamangó79Györ
5Géza Eperjessy73Herceghalom
6Mátyás Ertl83Budapest
7István Gál75Budapest
8László Horváth78Budapest
9Gábor Isó84Budapest
10Róbert Jakab78Budapest
11Péter Józsa77Érd
12Csaba Kaszonyi71Budapest
13Tamás Kerekes81Budapest
14Sándor Kovács71Mosonmagyaróvár
15Zoltán Kovács75Györ
16Zsolt Lencse83Györladamér
17Csaba Liscsinszky73Veresegyház
18Attila Mada82Györ
19Bela Misak78Komárno (SK)
20Béla Modrián84Futapest
21Péter Nádudvari84Team Miki Adománygyűjtés
22István Nagy77Esztergomi Futómuvek ASE
23László Nagy80Györ
24László Nagy-Győr76Újbarok
25Attila Palkovics71Strucc Futóklub
26Tamás Sárközy76Szigetszentmiklós
27Zoltán Sóskuti81Budapest
28Attila Stadler80Kaposvár
29Szabolcs Sütöri71Györ
30Árpád Szabó74Budapest
31Tamás Szabó76Bágyogszovát
32Tibor Szabó82Lúč na Ostrove
33Zsolt Takács73Albertirsa
34Dávid Ákos Tóth84Budapest
35Krisztián Varga77Mosonmagyaróvár
36Norbert Vidra84Szigetújfalu
37Attila Vizi77Mosonmagyaróvár
38Szabolcs Zámbó77Györ
39Zoltán Zsidel75Százhalombattai VUK SE
 
 
F34 (21 km, 50-59 éves FÉRFIAK) (16)F34 [61-70] (16)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Géza Bíró67Budapest
2Péter Gelencsér68Fehér Patkó Lovasudvar SE
3Csaba Gyula Horváth65Futóbarátok, Györ
4Attila Kárpáti62Plandurance, Budapest
5Zsolt Kelecsényi64Budapest
6László Képíró69Nagykovácsi
7Mihály Kovács70Györújbarát
8Péter Kovács69Györ
9Mihály Mayer62Érd
10Attila Mester62Ajka
11László Nagy63Romhány
12Zsolt Széphegyi70Törökbálint
13László Takács68Mosonmagyaróvár
14Zoltán Ternovecz66Tatabánya
15Zsolt Tüske69Esztergomi Futómuvek ASE
16György Zsenák65Enese
 
 
F35 (21 km, 60 éves és idősebb FÉRFIAK) (2)F35 [..-60] (2)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Viktor Hönsch59Budapest
2Gábor Szabó55Budapest
 
 
F61 (42 km, 18-35 éves FÉRFIAK) (8)F61 [85-02] (8)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Soma Balom98Kisbér
2Máté Bene00Budapest
3Péter Illés96Királyhelmec
4Dániel Nagy90Tatabánya
5Ákos Oberling87Bokod
6Balázs Szabó89CHIO
7Tamás Viasz92Berhida
8Dániel Vizer87Csabdi
 
 
F62 (42 km, 36-49 éves FÉRFIAK) (20)F62 [71-84] (20)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Tamás Bars83KISTRI TEAM
2Béla Bokor71Csákvár
3Attila Czérna74Budapest
4Ernö Czigány82Györ
5Norbert Czirják73Pátka
6László Csepely73Futapét Tömegsport Egyesület
7Balázs Jereb74Budapest
8Krisztián Juhász79Tatabánya
9János Károly78Cseuz ördögei, Vecsés
10Gábor Krisztián Kovács78Csákvár
11Péter Kozma77Vácduka
12András Lukács79Budapest
13Mitku Márton84Budapest
14Balázs Mátyus71Nagykovácsi
15Péter Mohai71Kerepes
16Richárd Németh73Szigetszentmiklós
17András Resz77Balatonfüredi Atlétikai Club
18Balázs Sipos78Footour SE
19Zoltán Török72Tatabánya
20Péter Varga82Szilsárkány
 
 
F63 (42 km, 50-59 éves FÉRFIAK) (7)F63 [61-70] (7)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Attila Bodó66GYÖTRI, Szomolya
2János Erös69Budapest
3Ádám Fekete69Tata
4Gábor Gyulai69Budapest
5István Kiss63Pannonhalma
6Zsolt Kriaszter67Váczi Csilletolók Bt.
7Tamás Versits69Budapest
 
 
F64 (42 km, 60 éves és idősebb FÉRFIAK) (1)F64 [..-60] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Ernö Sipos60Jánossomorja
 
 
N03 (3.5 km, 8-9 éves NŐK) (2)N03 [11-12] (2)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Lia Karaivanov12Györ
2Lili Tímea Mészáros12Pilisvörösvár
 
 
N04 (3.5 km, 10-11 éves NŐK) (7)N04 [09-10] (7)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Ágnes Izabella Józsa10Érd
2Elen Loyd09Nagykovácsi Sárkanyok Rögbi K.
3Júlia Luca Nagy09Budapest
4Tímea Péter10Budapest
5Dorka Rácz10CASTOR SE, Budapest
6Hedvig Sándor09Szada
7Fanni Takács09Mosonmagyaróvár
 
 
N05 (3.5 km, 12-13 éves NŐK) (4)N05 [07-08] (4)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Emma Domány07Sopron (SAC)
2Sophie Schweig08Százhalombattai VUK SE
3Zsófia Tiba07Tatabányai Polipok Hockey Club
4Zoé Dorina Zsidel08Százhalombattai VUK SE
 
 
N06 (3.5 km, 14-17 éves NŐK) (1)N06 [03-06] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Boglárka Moser05Sopron (SAC)
 
 
N07 (3.5 km, 18-35 éves NŐK) (9)N07 [85-02] (9)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Eszter Dobri-Szilágyi90Oroszlány
2Csilla Fekete90Zemianska Olca
3Nikoletta Kazsuk98Budapest
4Dóra Kozma91Börcs
5Barbara Kozmér01Alsószeli
6Delinke Márton92Györ
7Zsuzsanna Nagyné Szabó87Kocs
8Andrea Pánczél91Györ
9Liza Zsíros93Budapest
 
 
N08 (3.5 km, 36-49 éves NŐK) (6)N08 [71-84] (6)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Andrea Birgány84Budapest
2Nikoletta Kósa82Budapest
3Szilvia Matusek73Komárno (SK)
4Mónika Szabó-Takács80Budapest
5Anikó Válint80Töltéstava
6Zsuzsanna Végvári79Tatabánya
 
 
N09 (3.5 km, 50-59 éves NŐK) (1)N09 [61-70] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Erika Kozmáné Szabó64Börcs
 
 
N10 (3.5 km, 60 éves és idosebb NOK) (1)N10 [..-60] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Anikó Székfiné Nemes59Páty
 
 
N11 (7 km, 10-11 éves NŐK) (2)N11 [09-10] (2)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Borka Kitti Kránitz10Mosonmagyaróvár
2Barbara Miklós10CASTOR SE, Budapest
 
 
N12 (7 km, 12-13 éves NŐK) (3)N12 [07-08] (3)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Boróka Jármay07CASTOR SE, Budapest
2Napsugár Nemeshegyi08Ócsa
3Eszter Szabó07CASTOR SE, Budapest
 
 
N13 (7 km, 14-17 éves NŐK) (8)N13 [03-06] (8)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Anna Dulicz03Egy a világunk Alapítvány
2Anna Barbara Gubucz03Budapest
3Noémi Hegyi06Mosonmagyaróvár
4Kitti Kamocsár05Egy a világunk Alapítvány
5Nóra Péter04Budapest
6Zita Schuckert06CASTOR SE, Budapest
7Fanni Soós06Egy a világunk Alapítvány
8Zsófia Tremmel04Egy a világunk Alapítvány
 
 
N14 (7 km, 18-35 éves NŐK) (72)N14 [85-02] (72)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Erika Balogh93Budapest
2Henrietta Bendliné Sándor88Töltéstava
3Zoé Bergendi99Csép
4Ágnes Bogár93Tatabánya
5Dóra Boldizsár88Budapest
6Ágnes Boros86Budapest
7Barbara Boruzs-Tóth91Mosonmagyaróvár
8Izaura Andrea Böjte86Györ
9Dóra Csoma-Vidovenyecz90Hatvan
10Alexandra Eck90Tata
11Dóra Ecsedi92Budapest
12Adrienn Essösy87Tata
13Barbara Figler96Egy a világunk Alapítvány
14Anna Földi-Mészáros87Györ
15Adrienn Gubucz99Budapest
16Edit Hanzli90Bakonycsernye
17Petra Heizer86Tatabánya
18Ivett Hornyák90Érd
19Fanny Horváth96Szomód
20Adrienn Horváth-Csigó87Tényo
21Cintia Ihász98Kisbér
22Luca Jakabovics98Tata
23Dorina Jeszenszky94Balatonszemes
24Tímea Juhász86Tatabánya
25Virág Karácsonyi91Budapest
26Kinga Király85Halásztelek
27Lilla Király Lipták91Jánossomorja
28Judit Kiss-Gerencsér90Enese
29Mónika Kovács90Budapest
30Réka Adrienn Kovács91Tatabánya
31Barbara Körmendi-Horváth91Szomód
32Éva Környei89Szomód
33Ramona Körösi95Oroszlány
34Fanni Marton96Komárom
35Olivia Máthé86Budapest
36Bernadett Mergl-Kovács86Szeged
37Laura Mogyoróssy92Györ
38Nóra Molnár91Tatabánya
39Emese Nagy99Esztergom
40Nikolett Nagy93Komárom
41Zsuzsa Nagy-Kékesi87Budapest
42Éva Németh86Tatabánya
43Nikolett Nyári92Ács
44Marianna dr. Óbert91Budapest
45Orsolya Ormos99Tata
46Julianna Paksiová89Komárom
47Dóra Pozsonyi88Pécs
48Szilvia Rajnai85Tarján
49Ildikó Rezes92Budapest
50Judit Sárváriné Kelemen88Györ
51Emilia Sebök91Szomód
52Éva Soha85Rába Sárkányhajó Club
53Laura Somorjai92Budapest
54Erika Szabó86Szigetszentmiklós
55Zsófia Szabó93Berhida
56Rita Szalai87Esztergom
57Gabriella Szaniszló90Szolnok
58Dorottya Szegedi89Budapest
59Dorottya Szilvási97Budapest
60Anna Takács97Margitszigeti AC
61Tamara Temesvári90Budapest
62Ágnes Török-Mudra85Györ
63Zsuzsanna Turcsik92Budapest
64Barbara Turják92Bakonycsernye
65Anita Újváryné90Esztergom
66Virág Vaderna90Tata
67Csenge Viczina96Magyaralmás
68Kincső Viczina00Magyaralmás
69Melinda Vida86CHIO
70Franciska Vízer92Budapest
71Réka Winkler87Kecskéd
72Ágnes Zantleitner85Dunaszentmiklós
 
 
N15 (7 km, 36-49 éves NŐK) (73)N15 [71-84] (73)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Mónika Abonyi80Tatabánya
2Szilvia Balogné Molnár72Györ
3Nóra Barkóczi81Tatabánya
4Mónika Bencze83Györ
5Aranka Bokor71Neszmély
6Júlia Borbély71Egy a világunk Alapítvány
7Judit Csányi81Pilisszentiván
8Viktória Csendes79Jánossomorja
9Ágnes Csonka72Abda, Györ
10Cecilia Csörsz74Velence
11Mária Dudar79Vértesi Tömegsport Közh. Egy.
12Andrea Egri78Komárom
13Edit Éhnné Bognár77Györ
14Kitti Einhorn78Tata
15Anita Fajkusz73Tata
16Erika Frank76Budapest
17Katalin György74Tatabánya
18Erika Györgyné Hörömpöli81Komárom
19Mónika Tímea Hadnagy-Volf83Kisbér
20Éva Helesfai78Baj
21Zsuzsanna Horváth83Györ
22Bea Kapolyi75Budapest
23Anikó Karaivanovné Simon81Györ
24Laura Kender77Tata
25Nóra Kerekes-Gallus82Budapest
26Viktória Kirschner84Tatabánya
27Erika Kissné Böjtös75Györújfalu
28Éva Kotsis79KEMRSE, DorogREB (7 km) N40+
29Bernadett Kovács78Tata
30Veronika Kovács81Tatabánya
31Renáta Tímea Kovácsné Tóth83Györ
32Andrea Kozma83Tatabánya
33Katalin Ködmön76Tata
34Edina Kránitzné Tukovits74Mosonmagyaróvár
35Zsuzsa Kun76Györ
36Daniella Kuzmanovszki80Diósd
37Krisztina Landauer79Budapest
38Andrea Levéliné Mérnyei83Mosonmagyaróvár
39Mária Libricz71Budapest
40Kinga Liszkai-Oláh82Nagykovácsi
41Éva Lörincz83Tatabánya
42Enikö Major75Dunaalmás
43Katalin Malikné Márkász82Nagykovácsi
44Imola Markos79Érd
45Katalin Mátó71Vértesi Tömegsport Közh. Egy.
46Éva Mészáros76Egy a világunk Alapítvány
47Csilla Mizsérné Vlácsovics84Budapest
48Orsolya Molnárné Pais77Százhalombatta
49Nikoletta Nagy84Tata
50Helga Nagyné Tóth78Kecskéd
51Mariann Némethné Nagy71Budapest
52Nikoletta Ottófiné Hajdú80Györ
53Viktória dr. Pap72Tatabánya
54Ildikó Paraszthy74Budapest
55Nikolett Penszki80Piliscsaba
56Orsolya Penz72Budapest
57Petra Petanec78Györ
58Petra Rabi77Budapest
59Mariann Ramada-Szücs82Velence
60Andrea Sándor79Szada
61Bernadett Schwarcz78KiskunlacházaREB (7 km) N40+
62Szilvia Szente74Balatonboglár
63Zsuzsa Szilárd73Diósd
64Tímea Szolár83Budapest
65Beáta Szücsné Molnár77Bicske
66Ferencné Takács79Dorog
67Zsuzsanna Tiba77Dunaharaszti
68Erika Tóthné Szücs81Györ
69Andrea Tóvizi84Budapest
70Nóra Tremmelné Kovács76Egy a világunk Alapítvány
71Éva Valkóné Papp74Szákszend
72Adrienn Varga79Bicske
73Boglárka Zsoldos80Kocs
 
 
N16 (7 km, 50-59 éves NŐK) (16)N16 [61-70] (16)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Viktória Ábrahám67Tata
2Tamásné, Zsuzsa Bálint66CHIO
3Ildikó Bódog70Tolna Megyei RFKREB (7 km) N40+
4Anna Bogdány68Szigetszentmiklós
5Judit Csordás67Neszmély
6Anna Csupor64Érd
7Erika Figler70Egy a világunk Alapítvány
8Marietta Gulyás69Györ Ménföcsanak
9Andrea Jónási70Tatabánya
10Krisztina Kohl68Tata
11Katalin Mezey65ÉSZKSK, Érd
12Ipacs Mona Pilhálné67Maglód
13Éva Nagy63Tata
14Edit Petöczné Krétay61Györ
15Krisztina Samuné Kovács67Tatabánya
16Mónika Skrinyárné Karkó70Tatabánya
 
 
N17 (7 km, 60 éves és idősebb NŐK) (4)N17 [..-60] (4)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Mária Dolgos56Gönyü
2Csabáné Szabó59Százhalombatta
3Gabriella Szücsné Tonomár54Györ
4Rita Tonomár60Máriakálnok
 
 
N23 (14 km, 18-35 éves NŐK) (17)N23 [85-02] (17)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Renáta Babos85Budapest
2Kitti Brázik86csonTeam
3Lídia Csuta91Császár
4Vanessza Fikner96Ács
5Dóra Gurabi85Györ
6Fanny Gyenes93Bernecebaráti
7Rita Heizer-Földesi93Abda, Györ
8Diána Máj92Pannonhalma
9Hajnalka Molnár90Budapest
10Eszter Papp92Budapest
11Dóra Pödör-Molnár92Györ
12Boglárka Rizó89Budapest
13Tímea Saicz85Pilisvörösvár
14Ibolya Söregi93Tatabánya
15Veronika Szücs91Tatai Hódy Sportegyesület
16Barbara Tóth92Szombathely
17Csilla Varga96Börcs
 
 
N24 (14 km, 36-49 éves NŐK) (36)N24 [71-84] (36)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Ildikó Bálint82BudapestREB (14 km) N40-
2Viktória Baltzer75Vecsés
3Anita Bém84Dunakeszi
4Viktória Bobák84Tatabánya
5Edit Czétényi-Veres81Gyál
6Erika Csomor73Százhalombattai VUK SE
7Éva Ficza-Nagy82Adidas Runners Budapest
8Virág Alexa Görbedi82Vác
9Katalin Hiederné Varga82Szár
10Gyöngyi Horváth74Zalaegerszeg
11Mónika Kovácsné Molnár73Gyúró
12Zita Krezinger-Lloyd81Nagykovácsi
13Szilvia Lányi74Bábolna
14Mónika László78Szár
15Krisztina Leitermann-né Hauszknech79Tát
16Lenki Menyhárt-Szebeni79Csomád
17Izabella Nagy83Kerepes
18Tímea Németh71Magyaralmás
19Zsanett Ondrék84Budapest
20Zsanett Páj80Etyek
21Réka Pétervári80Veszprém
22Tímea Pirisa78Szigetszentmiklós
23Andrea Pozsonyi79Györ
24Zsuzsanna Rácz-Bédi71Sződliget
25Linda Radics-Kecskeméthy84Györzámoly
26Emöke Sebesi81Györ
27Andrea Katalin Simkó74Budapest
28Orsolya Skoda81Budapest
29Valéria Szabó72Szabadrév (SK)
30Melinda Szalai81Écs
31Melinda Takács-Szabó83Györ
32Márta Tarjány73Pereszteg
33Ágnes Tót78Komárom
34Márta Tóth84Pécs
35Anett Vancsó-Mészáros84Piliscsaba
36Barbara Zöldág79Györ
 
 
N25 (14 km, 50-59 éves NŐK) (10)N25 [61-70] (10)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Zsuzsanna Bajáki-Timkó66Dorog, Mozdulj Érte
2Mónika Bakó66Spuri SC
3Mária Bodnár67Tatabánya
4Andrea Király69Érd
5Ildikó Kocsis67Écs
6Ferencné Kónya70ÉSZKSK, Érd
7Ilona Kornéli64Tatabánya
8Éva Patus70Révkomárom
9Katalin Tóbiás70Érd
10Zsuzsanna Veszeli67Érd
 
 
N26 (14 km, 60 éves és idősebb NŐK) (3)N26 [..-60] (3)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Judit Bakos59Dunabogdány
2Márta Berzsenyi55Györ
3Valéria Mészárosné Boros57Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
 
 
N32 (21 km, 18-35 éves NŐK) (22)N32 [85-02] (22)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Anikó Andódy87Margitszigeti Atlétikai Club
2Hanna Berbás96Tata
3Eszter Bobrovniczki99Székesfehérvár
4Csilla Csukli89Budapest
5Kinga Borbála Dukai99Mosonmagyaróvár
6Veronika Egyed87Budapest
7Luca Flandera91Budapest
8Orsolya Juhászné Kulcsár90Györ
9Odett Kádár93575 Team, Budapest
10Diána Kiss87Tatabánya
11Viktória Kiss85Pannonhalma
12Barbara Klucsik87Tata
13Krisztina Kollár87Üllő
14Edina Kovácsné Kalmár88Györ
15Fanni Lukács88Tata
16Eszter Lukács-Tóth90Nagyigmánd
17Ivett Mosolygó93Tát
18Rebeka Tímea Nagy96Biatorbágy
19Margit Palaczki95Biatorbágy
20Klára Setény85Nyergesújfalu
21Marilla Telekes89Budapest
22Henriette Virág89Budapest
 
 
N33 (21 km, 36-49 éves NŐK) (34)N33 [71-84] (34)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Noémi Agócsné Urbán75Szank
2Bernadett Balatoni77Budapest
3Zsuzsanna Balogné Horváth77Tatabánya
4Marianna Bobrovniczkiné Sinkai71Székesfehérvár
5Tünde Brunner79Székesfehérvár
6Anett Czukovács84Kilométergyujtok SE
7Panni Csépe74Budapest
8Imréné Csombók77Farád
9Piroska Eszenyi74Csákvár
10Judit Firniksz71Triplán, Budapest
11Gerda dr. Füredi76Budapest
12Rozália Görög74Kecskemét
13Edina Kazi-Joósz77Gödöllő
14Réka Kovács75Györ
15Ildikó Kozmér72RoniRunClub
16Éva Kricsmarikné Dr. Márkus82Budapest
17Katalin Lévai72Tatabánya
18Erika Mag83Budapest
19Dóra Makovics82X2S-Triatlon a Természetért SE
20Krisztina Nagy81Esztergomi Futómuvek ASE
21Nikolett Nagy84Miskolc
22Renáta Nagy-Balázs83Tatabánya
23Kriszti Nemeshegyi79Utcai Futás Ócsán SE
24Ildikó Németh76Székesfehérvár
25Tünde Perger75Székesfehérvár
26Andrea Sárközyné Kovács79Szigetszentmiklós
27Imre Pálné Sarudi71Székesfehérvár
28Eszter Schmidt-Hantos75Tv Steinheim (Heidenheim D)
29Zsuzsanna Steiner-Lang80Kecskéd
30Ildikó Szigetfy76Futapét Tömegsport Egyesület
31Marianna Szücsi78Pilismarót
32Henrietta Tímárné Kovács80Györ
33Lenke Vas71Budapest
34Judit Weidinger82Budapest
 
 
N34 (21 km, 50-59 éves NŐK) (5)N34 [61-70] (5)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Zsuzsanna Lantos66Budapest
2Enikö Lovag68Érd
3Ica Makkainé70Budapest
4Mária Rácz70Székesfehérvár
5Andrea Vázsonyi67Tatabánya
 
 
N35 (21 km, 60 éves és idősebb NŐK) (1)N35 [..-60] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Magdolna Ignácz50Budapest
 
 
N61 (42 km, 18-35 éves NŐK) (1)N61 [85-02] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Nikoletta Czuprik85Budapest
 
 
N62 (42 km, 36-49 éves NŐK) (7)N62 [71-84] (7)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Orsolya Gecse-Simon79Érd
2Christiane Hornyánszki74Paks
3Anita Kiss79Dunaújváros
4Edit Kiss73Hódmezovásárhely
5Tímea Kóczián77Budapest
6Annamária Pethö77Györ
7Dóra Safranyik83Nyárlörinc
 
 
N63 (42 km, 50-59 éves NŐK) (1)N63 [61-70] (1)
Sorsz.NévSzülKlubRendör Bajnokság
1Andrea Polgár70Budapest