2018-08-20-FENYVES futásV 2018.08.19. 19:13
Rendező: KEFE (Komárom Európa Futó EgyesületEredmények: http://ttt-tata.hu/Rendezv/Szabadido/Futas/
Rajtlista pályánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Hosszú táv: 13.2 km [R: 11:30] (54)
NévSI számKlubKategóriaSzül.
Alasztics Gyula4714864Győri NIKE FutóklubF-31[1957-]H50
Árvai Illés Emese4714882TatabányaN-26[78-82]H82
Bartus Dávid dr.4714898KoppánymonostorF-26[78-82]H78
Bartus-Szöllősi Szilvia4714896KoppánymonostorN-25[83-87]H83
Bigun Gábor4714914KomáromF-26[78-82]H78
Bognár Zsolt4714847Honvéd Arrabona SEF-26[78-82]H79
Czagány József4714904ApátfalvaF-29[63-67]H65
Czagányné Baczovszki Katalin4714919ApátfalvaN-29[63-67]H66
Csizmadia Gábor4714878BudapestF-27[73-77]H75
Dede Gyula4714880Honvéd Arrabona SEF-27[73-77]H74
Demeter Éva4714890KörnyeN-28[68-72]H72
Druskó Zsófia4714862RunörsN-29[63-67]H66
Goján Csaba4714879TataF-27[73-77]H75
Horváth Csilla4714861KomáromN-23[93-98]H93
Horváth Ferenc The Chyga4714855TatabányaF-28[68-72]H70
Kálmán Teréz4714916AlmásfüzitőN-24[88-92]H89
Kardalus Lilla Enikő4714885VértesszőlősN-22[99-03]H01
Kolozsi Erzsébet4714866Run TogetherN-31[1957-]H51
Kolozsi Zoltán4714899VágtatócsigákF-31[1957-]H51
Korán Tamás4714851FutapestF-31[1957-]H53
Kovács Bernadett4714868MakóN-24[88-92]H89
Kulcsár Norbert4714858SK Bősi Futó KlubF-25[83-87]H84
Kutasiné Szabó Piroska4714902TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSN-30[58-62]H62
Lukács Tóth Eszter4714908TataN-24[88-92]H90
Márton Hajnalka4714883BudapestN-26[78-82]H81
Misak Bela4714846SK KomárnoF-26[78-82]H78
Nagy Irén Etelka4714872Sprint TatabányaN-31[1957-]H56
Nagy Rita4714915AbdaN-26[78-82]H80
Nagy Zoltán4714912Sprint TatabányaF-31[1957-]H54
Novák Ferenc4714876ZaránkF-26[78-82]H80
Patus Éva4714850SK KomárnoN-28[68-72]H70
Petőczné Krétay Edit4714893GyőrN-30[58-62]H61
Petrovský Pavol4714895SK KomárnoF-29[63-67]H67
Pidl Renáta4714875NagybajcsN-26[78-82]H79
Pokornyik Bence7950530TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSF-23[93-98]H95
Pokornyik Tibor7621001TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSF-30[58-62]H62
Polacsek Kálmán4714853TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSF-30[58-62]H60
Sajó László4714909KecskédF-27[73-77]H74
Sitkiewits Andrea4714891BudaörsN-28[68-72]H71
Sklánicz Balázs4714886GyőrújbarátF-21[2004+]H12
Sklánicz Judit4714867GyőrújbarátN-21[2004+]H09
Szabó Ivetta4714874Sk BogyarétN-26[78-82]H78
Szász Mária4714844Sprint TatabányaN-31[1957-]H52
Szatzker Csaba4714848KincsesbányaF-29[63-67]H63
Szerletics Imréné Faragó Erzsébet4714903Futapest, BátmonostorN-31[1957-]H51
Szinger Mónika4714911TatabányaN-25[83-87]H86
Tok Péter4714841FutapestF-28[68-72]H69
Tóth Bernadett4714900SopronN-27[73-77]H74
Tóthi Margó4714913Sprint TatabányaN-31[1957-]H51
Valkó Veronika4714888Honvéd Arrabona SEN-26[78-82]H78
Varga László4714897BudapestF-31[1957-]H49
Vasi Csaba4714892BokodF-28[68-72]H71
Vida Zoltán4714907ZebraF-29[63-67]H66
Widermann Éva4714857Mór Timár pusztaN-25[83-87]H85
 
 
Rövid táv: 3.2 km [R: 11:00] (54)
NévSI számKlubKategóriaSzül.
Ágh Barbara7931221Selye János Egyetem KomárnoN-03[93-98]R93
Ambrus Károly4612238Uzsgyi BodajkF-07[73-77]R74
Ambrus Márton4616469Uzsgyi BodajkF-01[2004+]R06
Ambrus Viola4616476Uzsgyi BodajkN-06[78-82]R82
Balogh Barbara4612228OroszlányN-04[88-92]R92
Balogh Valéria4616486Sprint TatabányaN-11[1957-]R54
Bigun Janka4616471KomáromN-01[2004+]R10
Bigun Jázmin4612214KomáromN-01[2004+]R04
Bigun Martin4612227KomáromF-01[2004+]R07
Czagány Alexandra4612215ApátfalvaN-04[88-92]R88
Czibor Csaba4616466SK KomárnoF-05[83-87]R87
Czibor Katalin4616475KomáromN-05[83-87]R83
Dobó Kata4616477BudaörsN-10[58-62]R61
Dudás Anna Klaudia7000705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSN-02[99-03]R00
Dudás István János4616479KomáromF-03[93-98]R98
Dulai Dániel4612211KomáromF-02[99-03]R01
Engemayer Benjámin4612213BudapestF-01[2004+]R04
Farkas István4616485NagykanizsaF-05[83-87]R86
Goján Fanni4616473TAC Tatai Atlétikai ClubN-01[2004+]R08
Gyurcsi Emese4612212GyőrN-05[83-87]R87
Gyurkovics Erika4616488Sk SzentmihályfaN-11[1957-]R55
Herendi Anikó4616472Sprint TatabányaN-09[63-67]R64
Hezká Jessica4612229BešenovN-02[99-03]R99
Holczhei David4612204BešenovF-02[99-03]R01
Hrubos Rita4612205SzékesfehérvárN-05[83-87]R84
Jelenség Krisztina4612208Uzsgyi BodajkN-06[78-82]R78
Kapitány László4612231Sprint TatabányaF-11[1957-]R46
Kenyér Imre4612222FutapestF-11[1957-]R33
Kovács Barnabás4612223SzékesfehérvárF-07[73-77]R73
Kovács Ferenc4616482PátyF-11[1957-]R52
Ládi Loretta4612230KomáromN-03[93-98]R93
Lamatsch János4612203Sprint TatabányaF-11[1957-]R49
Lavó László4616484SK KomárnoF-02[99-03]R01
Lelkes Mónika4616489Sk DióspatonyN-07[73-77]R74
Licskó Csaba4612239SportriplexF-09[63-67]R66
Madarász István4616487SportriplexF-06[78-82]R81
Matykó Zsuzsanna4616480SportriplexN-05[83-87]R83
Mészárosné Boros Valéria7571102TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSN-11[1957-]R57
Molenkamp Lars Dávid4616461Almere 81 - HollandiaF-01[2004+]R05
Pálovics Alica4616481Sk GútaN-07[73-77]R73
Pápai Vilmos4612221KomáromF-01[2004+]R09
Paulikné Máté Ibolya4612236Sprint TatabányaN-11[1957-]R53
Pincés Marianna7691019TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HSN-08[68-72]R69
Rako Katalin4616470KomáromN-08[68-72]R72
Rubinyi Éva4612225BudapestN-09[63-67]R65
Sebők Dániel4612235GyőrF-01[2004+]R10
Sklánicz Réka4612210GyőrújbarátN-01[2004+]R10
Szabó Ramóna4616467Sk GútaN-01[2004+]R10
Szalma Ferenc4616478ApátfalvaF-05[83-87]R86
Szegedi-Rakó Attila4616468KomáromF-01[2004+]R11
Szegedi-Rakó Mihály4616490KomáromF-01[2004+]R07
Szűcs Krisztina Annamária4612202GyőrN-06[78-82]R79
Teiter Dávid4612201LábatlanF-03[93-98]R95
Tóth Péter4612224FutapestF-02[99-03]R01