2019-06-08-KEM-TK-3-ÉjszakaiP 2019.06.07. 19:50
Rendező: Gyulai Tamás (GTC)Honlap: https://ttt-tata.hu
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F18 (B) (6)
RajtNévDugószámKlub
0:00Bálint Gergő8061122VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
3:00Csontos András8637650BSC Balatonfüredi Sport Club
27:00Gaschler Máté8040526VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
39:00Bálint Ádám8041007VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
42:00Küronya Frigyes8637649BSC Balatonfüredi Sport Club
48:00Üres Üres
 
 
F21 (A) (10)
RajtNévDugószámKlub
0:00Farkas Viktor363452HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület
3:00Kain Gergely7203258MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
6:00Antal András45980PVS Pécsi Vasutas Sportkör
9:00Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem Sport
12:00Bilik Péter233533GTC Gerecse Tájfutó Club
15:00Nagy István8211172TSE Törekvés Sport Egyesület
18:00Cserpák Zsolt1396141MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako
21:00Üres Üres
24:00Üres Üres
27:00Üres Üres
 
 
F40 (B) (11)
RajtNévDugószámKlub
6:00Gaschler Gábor7760911VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
9:00Avar András7934977TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
12:00Bálint Bence8032575VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
15:00Juhász Viktor2111542TSE Törekvés Sport Egyesület
18:00Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem Sport
24:00Tőzsér András505269SFC Széchenyi István Egyetem Sport
30:00Mauer Lajos8670433GTC Gerecse Tájfutó Club
33:00Cserna András1396276BKL Budakalászi Sport Club
36:00Mohai Gábor915GTC Gerecse Tájfutó Club
51:00Üres Üres
57:00Üres Üres
 
 
F50 (C) (7)
RajtNévDugószámKlub
2:00Fleischer Zoltán1332287SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
5:00Muliter Gábor8488484HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
8:00Körmendi Miklós232825MSE Megalódusz Sportegylet
14:00Zánkay András416701BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
20:00Balla Sándor8645176HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
32:00Üres Üres
35:00Üres Üres
 
 
N18 (C) (1)
RajtNévDugószámKlub
23:00Üres Üres
 
 
N21 (B) (3)
RajtNévDugószámKlub
21:00Dékány Andrea8041187GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
45:00Szabó Ági8670430ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
54:00Varsányi Kinga8484484VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
 
 
N40 (C) (2)
RajtNévDugószámKlub
11:00Vékonyné Árva Katalin8131273SIR Sirályok Sportegyesület
26:00Üres Üres
 
 
N50 (C) (2)
RajtNévDugószámKlub
17:00Németh Zsoltné Melinda8092268VTC Veszprémi Tájfutó Club
29:00Üres Üres
 
 
Ny-K (D) (29)
RajtNévDugószámKlub
1:00Avar Ildikó7209653TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
3:00Vk Mauer Luca2072222GTC Gerecse Tájfutó Club
3:00Vk Ambrus Réka (MG)339855GTC Gerecse Tájfutó Club
3:00Vk Mohai Zita2140085GTC Gerecse Tájfutó Club
5:00Vk Zentner Dániel2140086TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
5:00Vk Köpöczi József7757812TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
5:00Vk Koblencz Levente2140063TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
5:00Vk Zentner Péter2140070TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
7:00Mayer Martin2118869TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
11:00Vk Ivaskó Barnabás337895GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo
13:00Reszter István7431217TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
15:00Bata Barnabás7051210TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
17:00Mauer Máté232753GTC Gerecse Tájfutó Club
19:00Bata Bálint2118861TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
21:00Cserna Levente8655950GTC Gerecse Tájfutó Club
21:00Cserna András Máté8656996GTC Gerecse Tájfutó Club
23:00Lippai Gábor2118868TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
25:00Vk Lestár Zita Éva / Szokol Éva2140058MSE Megalódusz Sportegylet
27:00Gosztonyi Bence2118864TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
29:00Vk Albert Szabolcs + Apuka2111540GTC Gerecse Tájfutó Club
33:00Bokodi Ábel2140069TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
35:00Koblencz Kristóf2118866TTT Tatai Tömegsport & Tájfutó HSE
37:00Szűcs Klaudia8670431GTC Gerecse Tájfutó Club
39:00Varga János46111MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
41:00Zatureczkiné Szabó Katalin45942SAS Silvanus Sportegyesület
43:00Nagy Bence8655948GTC Gerecse Tájfutó Club
45:00Vk Nagy Eszter8655947GTC Gerecse Tájfutó Club
45:00Vk Nagy Viktor8655949GTC Gerecse Tájfutó Club
47:00Üres Üres