2018-03-25-MTK-1H 2018.03.19. 6:47
Megyei Tájfutó Kupa - 1. futamhttp://ttt-tata.hu
Nevezések kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E - Hosszú, technikás pálya (11)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Avar András7934977TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
2Báder Attila2022191MAT Mazsola Tájfutó és Természetba
3Füzy Anna8180976OSC Orvosegyetem Sport Club
4Marton János8130268HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
5Mauer Lajos232753GTC Gerecse Tájfutó Club
6Mucsi Mihály7710817TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
7Novai György2067272SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
8Szerencsi Ildikó1406123SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
9Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
10Vajda Balázs2088242VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
11Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem Sport
 
 
A - Közepes hosszúságú technikás pálya (7)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Hegedűs Ákos8072567SAS Silvanus Sportegyesület
2Jan Knaup7771101Győr
3Kerényi Dénes8100257HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
4Nagy Zsanett1396274SAS Silvanus Sportegyesület
5Novai Éva8005160SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
6Pokornyik Tibor7621001TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
7Szőcs László8080923HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
 
 
B - Közepes hosszúságú haladó pálya (33)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Avar Ildikó7209653TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
2Bacsó Attila2072281HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
3Balla Sándor8645176HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
4Balogh Zorka1031211GTC Gerecse Tájfutó Club
5Barsi Anna1302693GTC Gerecse Tájfutó Club
6Besenyei GáborXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
7Bessenyei DiánaXEK Egyesületen kívüli
8Cserna András1396276BKL Budakalászi Sport Club
9Csonka ÁbelXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
10Deák Péter8644533GTC Gerecse Tájfutó Club
11Eipl András ifj.8000425GTC Gerecse Tájfutó Club
12Eiplné Sipos András8000807GTC Gerecse Tájfutó Club
13Gosztonyi BenceXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
14Győrffy Gabi8160367HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
15Ivana Knaupova780209Győr
16Jenővári Gabi8383380HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
17Kis Gábor8656997GTC Gerecse Tájfutó Club
18Kiss BenedekXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
19Koblencz KristófXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
20Konrád Rita1396230GTC Gerecse Tájfutó Club
21Ládi János9930000BTK Bakonyi Tájfutó Klub
22Lippai TamásXEK Egyesületen kívüli
23Mátyás Ildikó8090563PVM Pécsi Vörös Meteor SK
24Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem Sport
25Mohai Gábor915GTC Gerecse Tájfutó Club
26Molnár Gábor1255612MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
27Muzsnai Ágota8211055HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
28Nagy Viktor8655949GTC Gerecse Tájfutó Club
29Nagy Virág2052345SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
30Novai György id.45225SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
31Szabó Ágnes2072222ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
32Tirhold Zsolt1428924TTT-u Tatai TT - utánpótlás
33Vörös VendelXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
 
 
C - Közepes hosszúságú könnyű pálya (23)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Balogh László4660065GTC Gerecse Tájfutó Club
2Balogh Zsolt45445EK Egyesületen kívüli
3Bogdanovics András4461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
4Bogdány Miklós207958TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
5Borbely AttilaXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
6Bordács Krisztián8050801GTC Gerecse Tájfutó Club
7Cserna Andris8656996GTC Gerecse Tájfutó Club
8Cservény Judit505203HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K
9Deák Gábor1420771MSE Megalódusz Sportegylet
10Eipl Richárd8070103GTC Gerecse Tájfutó Club
11Fischer Mária7675713TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
12Gombkötő Péter2066466TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
13Hunyadi István2088234SFC Széchenyi István Egyetem Sport
14Komár Béla45145HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
15Komár Béláné45208HER Balatonalmádi Herkules Sporteg
16Köpöczi József7757812TTT-u Tatai TT - utánpótlás
17Lippai GáborXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
18Majoros Krisztina46150MSE Megalódusz Sportegylet
19Mauer Máté45604GTC Gerecse Tájfutó Club
20Mayer MartinXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
21Nagy Bence8655948GTC Gerecse Tájfutó Club
22Purgel PéterXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
23Sipos PéterXMSE Megalódusz Sportegylet
 
 
D - Rövid hosszúságú könnyű pálya (10)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Ambrus Andrea4660116GTC Gerecse Tájfutó Club
2Bordács Mónika8433599GTC Gerecse Tájfutó Club
3Csonka ÁbelXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
4Eipl Lentulai KrisztoferXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
5Jonas Knaup7060724Győr
6Kis Kende Ágoston8656998GTC Gerecse Tájfutó Club
7Mucsi Zsolt2006745TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
8Mucsiné Belecz Andrea7991027TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
9Nyikos ZsófiaXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
10Tirhold NorinaXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
 
 
Sz - Szalagokkal jelőlt pálya (8)
SszRajtszNévSzülSI számBéreltSportegyesület
1Ambrus RékaXGTC Gerecse Tájfutó Club
2Cserna Levente8655950GTC Gerecse Tájfutó Club
3Jana Knaup7080716Győr
4Juhász MárkXTTT-u Tatai TT - utánpótlás
5Mauer Luca45614GTC Gerecse Tájfutó Club
6Mohai Zita339855GTC Gerecse Tájfutó Club
7Nagy Eszter8655947GTC Gerecse Tájfutó Club
8Tirhold DávidXTTT-u Tatai TT - utánpótlás