2018-04-22-Kész-István-EvCs 2018.04.19. 6:43
Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd SEhttp://ttt-tata.hu
Nevezések kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E - Hosszú pálya haladóknak (14)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Avar András7934977TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
20:00Báder Attila2022191MAT Mazsola Tájfutó és Természetba
30:00Cserna András1396276BKL Budakalászi Sport Club
40:00Csőkör Zoltán7800115TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
50:00Filó György9633077HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási
60:00Gábor Balázs4612216XÁszár
70:00Gillich István1396275MSE Megalódusz Sportegylet
80:00Gyulai Tamás4458GTC Gerecse Tájfutó Club
90:00Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz Sportegylet
100:00Knaup Jan7771101Győr
110:00Krajcár Lajos8196810GTC Gerecse Tájfutó Club
120:00Mauer Lajos232753GTC Gerecse Tájfutó Club
130:00Miháczi Zoltán9080700TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
140:00Skrop Tamás7898987ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 
 
A - Mérsékelt hosszúságú pálya haladóknak (23)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Barsi Anna1302693GTC Gerecse Tájfutó Club
20:00Bogdanovics András4461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
30:00Cserna András Máté8656996GTC Gerecse Tájfutó Club
40:00Eipl András8100201GTC Gerecse Tájfutó Club
50:00Eipl András ifj.8070103GTC Gerecse Tájfutó Club
60:00Federics Éva7721004TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
70:00Gaál Borbála46137EK Egyesületen kívüli
80:00Hegedüs Ákos8072567SAS Silvanus Sportegyesület
90:00Holper Antónia9080800TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
100:00Hunyadi Károly505295PSE Postás Sport Egyesület
110:00Kis Gábor8656997GTC Gerecse Tájfutó Club
120:00Knaupova Ivana780209Győr
130:00Körmendi Miklós232825MSE Megalódusz Sportegylet
140:00László Károly2006750HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
150:00Mohai Gábor915GTC Gerecse Tájfutó Club
160:00Nagy Zsanett1396274SAS Silvanus Sportegyesület
170:00Pápai János2066467ARA Alba Regia Atlétikai Klub
180:00Skrop Róbert7998899ARA Alba Regia Atlétikai Klub
190:00Somogyi Lajos233522BSC Balatonfüredi Sport Club
200:00Szabó Ágnes2072222ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut
210:00Szokol Lajos2019796SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
220:00Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
230:00Vitéz László45252SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
 
 
B - Közepesen hosszú pálya haladóknak (26)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Ádám András888358ARA Alba Regia Atlétikai Klub
20:00Avar Ildikó7209653TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
30:00Balogh Zorka1031211GTC Gerecse Tájfutó Club
40:00Besenyei Gábor4612223XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
50:00Bugár József2072282SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
60:00Csonka Levente4616469XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
70:00Deák Péter8644533GTC Gerecse Tájfutó Club
80:00Eiplné Sipos Ágnes8000807GTC Gerecse Tájfutó Club
90:00Gillich Dóra7990516TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
100:00Gillich Luca7020813TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
110:00Hirt Károly416698ARA Alba Regia Atlétikai Klub
120:00Jenei Margit4660121SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
130:00Kalocsai Adrienn416673MSE Megalódusz Sportegylet
140:00Konrád Rita1396230GTC Gerecse Tájfutó Club
150:00Krajcár Tomi8041118GTC Gerecse Tájfutó Club
160:00Nagy Viktor8655949GTC Gerecse Tájfutó Club
170:00Ódor Laura1060406GTC Gerecse Tájfutó Club
180:00Ódor Zoltán1791029GTC Gerecse Tájfutó Club
190:00Pápainé Poós Ildikó45263ARA Alba Regia Atlétikai Klub
200:00Pesti Zsófia7010221ARA Alba Regia Atlétikai Klub
210:00Radics Anna2072288ETC Egri Testedző Club
220:00Skrop Anna2050671ARA Alba Regia Atlétikai Klub
230:00Skropné Szuromi Éva7740712ARA Alba Regia Atlétikai Klub
240:00Somogyi László233523BSC Balatonfüredi Sport Club
250:00Varga János46111MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
260:00Vass Tibor45457VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
 
 
C - Hosszabb pálya kezdőknek és kényelmeseknek (22)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Ambrus Balázs4612201XGTC Gerecse Tájfutó Club
20:00Ambrus Réka339855GTC Gerecse Tájfutó Club
30:00Balogh László4660065GTC Gerecse Tájfutó Club
40:00Bata Barnabás4616475XÁszár
50:00Bognár Balázs4616466XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
60:00Borbely Attila4612202XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
70:00Bordács Krisztián1050801GTC Gerecse Tájfutó Club
80:00Vk Buzál Zsolt4612221XGTC Gerecse Tájfutó Club
90:00Deák Gábor1420771MSE Megalódusz Sportegylet
100:00Eipl Richárd8000425GTC Gerecse Tájfutó Club
110:00Kiss Benedek4612228XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
120:00Koblencz Kristóf4612240XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
130:00Kocsi Gábor4616467XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
140:00Lippai Gábor4616474XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
150:00Lutring László7530104TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
160:00Majoros Kriszta46150MSE Megalódusz Sportegylet
170:00Mauer Máté4612217XGTC Gerecse Tájfutó Club
180:00Mayer Martin4616486XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
190:00Nagy Bence8655948GTC Gerecse Tájfutó Club
200:00Pincés Marianna7691019TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
210:00Purgel Péter4612236XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
220:00Turi Dávid4616477XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
 
 
D - Rövid pálya kezdőknek sétálóknak (14)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Ambrus Andrea4660116GTC Gerecse Tájfutó Club
20:00Bata Bálint4616480XÁszár
30:00Bordács Mónika8433599GTC Gerecse Tájfutó Club
40:00Cserna Judit1396278BKL Budakalászi Sport Club
50:00Cserna Levente8655850GTC Gerecse Tájfutó Club
60:00Csonka Ábel4616481XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
70:00Eipl Lentulai Krisztofer4612239XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
80:00Holczinger Bertalan4616472XTTT-u Tatai TT - utánpótlás
90:00Huszti Katalin4616470XGTC Gerecse Tájfutó Club
100:00Kis Kende Ágoston8656998GTC Gerecse Tájfutó Club
110:00Knaup Jana7080716Győr
120:00Knaup Jonas7060724Győr
130:00Mészárosné Boros Valéria7571102TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho
140:00Sipos Ágoston4612203XEK Egyesületen kívüli
 
 
Szalagokkal jelőlt pálya (5)
SszRajtNévSI számBéreltSportegyesület
10:00Ambrus Gergely4612219XGTC Gerecse Tájfutó Club
20:00Ambrus Réka4616465XGTC Gerecse Tájfutó Club
30:00Mauer Luca4612238XGTC Gerecse Tájfutó Club
40:00Mohai Zita4616485XGTC Gerecse Tájfutó Club
50:00Nagy Eszter8655947GTC Gerecse Tájfutó Club