2018-04-27-DiákolimpiaV 2018.04.22. 19:46
Rendező: Gerecse Tájfutó ClubHonlap: http://ttt-tata.hu
Nevezések kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
N-II [Női II. kat. - 2007 és később születettek] (16)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Bordács Mónika8433599Tatabánya Sárberki Általános IskolaGTC
2Haklits Hanga HannaXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
3Horváth DorottyaXTatabánya Szent Margit Általános IskolaGTC
4Kovács KataXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
5Mauer Luca45614Tatabánya Szent Margit Általános IskolaGTC
6Mészáros NóraXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
7Mohai ZitaXTata Vaszary János Általános Iskola
8Nagy Eszter8655947Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált IskGTC
9Réső Anna LorettaXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
10Rigla Regina AmarillaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
11Soós KingaXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
12Szabó KittiXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
13Szebeni ViolettaXBaj Szent István NN Ált Iskola
14Tirhold NorinaXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
15Vida JohannaXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
16Zseni DóraXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
 
 
N-III [Női III. kat. - 2005-2006 között született] (14)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Ambrus Réka06339855Tatabánya Szent Margit Általános IskolaGTC
2Bihari EszterXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
3Eipl-Lentulai LíviaXBaj Szent István NN Ált Iskola
4Haklits Hadasa HajnalkaXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
5Hilyák LiliXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
6Kovács OrsolyaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
7Nagy Anna MáriaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
8Nyikos ZsófiaXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
9Ódor Laura1060406Tata Talentum Általános IskolaGTC
10Róth HenriettaXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
11Tonomár EmiliaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
12Tóth AlexandraXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
13Várdai Vivien ViktóriaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
14Závori Olivia RózaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
 
 
N-IV [Női IV. kat. - 2003-2004 között született] (22)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Ágoston RékaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
2Balogh Zorka1031211Tata Kőkúti Ált Isk, Fazeka u. tagiGTC2031211BZ
3Bertalanits EnikőXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
4Bognár EszterXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
5Faggyas ZsófiaXTata Talentum Általános Iskola
6Farkas Lilla FlóraXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
7Farsang Lilla AnnaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
8Gábor Lili ZitaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
9Hetzmann ZsuzsannaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
10Horváth ÁgnesXTatabánya Szent Margit Általános Iskola
11Horváth Csenge KármenXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
12Lelovics NóraXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
13Nagy JázminXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
14Nemes HelgaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
15Péntek GabriellaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
16Sebestyén VirágXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
17Süvegh GlóriaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
18Vasas RamónaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
19Vasas RamónaXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
20Virág NóraXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
21Vörös Evelin VirágXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
22Zsugya LenkeXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
 
 
N-V [Női V. kat. - 2001-2002 között született] (6)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Gillich Luca027020813Tata Eötvös József Gimnázium és KolTTT2020424GL
2Gordos Barbara01XTatabánya Árpád Gimnázium
3Link ÁgnesXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
4Stanga Sára01XTatabánya Árpád Gimnázium
5Tiszavári DorottyaXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
6Ujj Laura DenisszaXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
 
 
N-VI [Női VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (6)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Anderla AngelikaXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
2Dudás Anna Klaudia7000705Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/SzTTT
3Kiss Olimpia KittiXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
4Lestár Zita98XTata Eötvös József Gimnázium és KolMSE2980526LZ
5Suhajda FlóraXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
6Závogyán CsillaXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
 
 
F-II [Fiú II. kat. - 2007 és később születettek] (13)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Ambrus GergelyXTatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk
2Bata BálintXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
3Cserna Levente8655950Tatabánya Óvárosi Általános IskolaGTC
4Csonka ÁbelXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
5Csonka BalázsXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
6Eipl Richárd8070103Tatabánya Sárberki Általános IskolaGTC
7Fajkusz FlóriánXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
8Holczinger Bertalan AndrásXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
9Horváth ZoltánXTatabánya Kodály Z Ált Isk, Alapf Műv I
10Juhász MárkXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
11Kis Kende Ágoston8656998Tatabánya Felsőgallai Széchenyi I. Ált IGTC
12Nagy Bence8655948Tatabánya Szent Margit Általános IskolaGTC
13Tirhold DávidXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
 
 
F-III [Fiú III. kat. - 2005-2006 között született] (20)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Bata BarnabásXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
2Bognár BalázsXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
3Bokréta BenedekXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
4Bordács Krisztián1050801Tatabánya Sárberki Általános IskolaGTC
5Farkas Attila RichárdXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
6Farsang Szabolcs IstvánXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
7Gjika EdmondXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
8Ihász LászlóXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
9Joó BarnabásXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
10Király DominikXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
11Kiss BenedekXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
12Koblencz KristófXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
13Lippai GáborXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
14Mauer Máté45604Tatabánya Szent Margit Általános IskolaGTC
15Radziwon MártonXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
16Simecz OlivérXTatabánya Szent Margit Általános Iskola
17Tóth Gábor LászlóXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
18Tölts GergelyXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
19Vida VendelXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
20Vörös Vendel JenőXBaj Szent István NN Ált Iskola
 
 
F-IV [Fiú IV. kat. - 2003-2004 között született] (24)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Aschenbrenner RichárdXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
2Bajnóczi ÁdámXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
3Borbely AttilaXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
4Cserna András Máté8656996Tatabánya Óvárosi Általános IskolaGTC
5Csonka LeventeXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
6Eipl András8000425Tatabánya Sárberki Általános IskolaGTC
7Eipl-Lentulai KrisztoferXBaj Szent István NN Ált Iskola
8Faragó GyörgyXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
9Gábor Balázs NorbertXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
10Geczinger ZoltánXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
11Halász PéterXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
12Hnizda DénesXÁszár Jászai Mari Általános Iskola
13Kocsi GáborXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
14Krajcár Tamás048041118Tatabánya Dózsakerti Váci Mihály ÁltGTC1041118KT
15Mann Ádám JózsefXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
16Mayer Martin BalázsXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
17Milotai MartinXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
18Natkai Roland MátéXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
19Pasek Olivér DánielXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
20Pőcze Balázs LászlóXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
21Purgel PéterXBaj Szent István NN Ált IskolaTTT
22Sárosi BernátXTatabánya Szent Margit Általános Iskola
23Turi CsabaXBaj Szent István NN Ált Iskola
24Zsapka MátéXKomárom Feszty Árpád Általános Iskola
 
 
F-V [Fiú V. kat. - 2001-2002 között született] (13)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Besenyei Gábor01XTata Eötvös József Gimnázium és KolTTT1011022BG
2Deák Péter018644533Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzGGTC1011130DP
3Gosztonyi Bence01XTata Eötvös József Gimnázium és KolTTT1011022GB
4Gyurász Martin00XTata Eötvös József Gimnázium és KolTTT
5Hocza KrisztiánXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
6Kiss AttilaXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
7Korán TamásXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
8Patona KevinXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
9Pirik MihályXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
10Radó MartinXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
11Szőnyeg BenceXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
12Tromposch ÁkosXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
13Végh BenceXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
 
 
F-VI [Fiú VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (5)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Bakonyi StevenXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
2Hamza DávidXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
3Hegedűs Péter001555059Tata Eötvös József Gimnázium és KolGTC1000613HP
4Prógli MartinXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
5Varga BenjaminXKomárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz
 
 
Nyílt-A kategória haladóknak (2)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Üres Üres
2Üres Üres
 
 
Nyílt-B kategória kezdőknek (2)
SszNévSzülSI számBéreltTanintézményClubEng. száma
1Üres Üres
2Üres Üres