2018-04-27-DiákolimpiaP 2018.04.20. 17:46
Rendező: Gerecse Tájfutó ClubHonlap: http://ttt-tata.hu
Nevezések klubonkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Ászár Jászai Mari Általános Iskola (16)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Bata BálintXF-II /07- --
2Bata BarnabásXF-III/05-06
3Csonka BalázsXF-II /07- --
4Fajkusz FlóriánXF-II /07- --
5Gábor Balázs NorbertXF-IV/03-04
6Geczinger ZoltánXF-IV/03-04
7Haklits Hadasa HajnalkaXN-III/05-06
8Haklits Hanga HannaXN-II /07- --
9Hnizda DénesXF-IV/03-04
10Ihász LászlóXF-III/05-06
11Kovács KataXN-II /07- --
12Mészáros NóraXN-II /07- --
13Sebestyén VirágXN-IV/03-04
14Soós KingaXN-II /07- --
15Szabó KittiXN-II /07- --
16Vida JohannaXN-II /07- --
 
 
Baj Szent István NN Ált Iskola (22)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Bognár BalázsXF-III/05-06
2Kiss BenedekXF-III/05-06
3Koblencz KristófXF-III/05-06
4Lippai GáborXF-III/05-06
5Vörös Vendel JenőXF-III/05-06
6Eipl-Lentulai LíviaXN-III/05-06
7Nyikos ZsófiaXN-III/05-06
8Róth HenriettaXN-III/05-06
9Borbely AttilaXF-IV/03-04
10Csonka LeventeXF-IV/03-04
11Eipl-Lentulai KrisztoferXF-IV/03-04
12Kocsi GáborXF-IV/03-04
13Mayer Martin BalázsXF-IV/03-04
14Purgel PéterXF-IV/03-04
15Turi CsabaXF-IV/03-04
16Csonka ÁbelXF-II /07- --
17Holczinger Bertalan AndrásXF-II /07- --
18Juhász MárkXF-II /07- --
19Tirhold DávidXF-II /07- --
20Réső Anna LorettaXN-II /07- --
21Szebeni ViolettaXN-II /07- --
22Tirhold NorinaXN-II /07- --
 
 
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz (22)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Vörös Evelin VirágXN-IV/03-04
2Hocza KrisztiánXF-V /01-02
3Kiss AttilaXF-V /01-02
4Korán TamásXF-V /01-02
5Patona KevinXF-V /01-02
6Pirik MihályXF-V /01-02
7Radó MartinXF-V /01-02
8Szőnyeg BenceXF-V /01-02
9Tromposch ÁkosXF-V /01-02
10Végh BenceXF-V /01-02
11Link ÁgnesXN-V /01-02
12Tiszavári DorottyaXN-V /01-02
13Ujj Laura DenisszaXN-V /01-02
14Bakonyi StevenXF-VI/-- -00
15Hamza DávidXF-VI/-- -00
16Prógli MartinXF-VI/-- -00
17Varga BenjaminXF-VI/-- -00
18Anderla AngelikaXN-VI/-- -00
19Dudás Anna Klaudia7000705N-VI/-- -00TTT
20Kiss Olimpia KittiXN-VI/-- -00
21Suhajda FlóraXN-VI/-- -00
22Závogyán CsillaXN-VI/-- -00
 
 
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola (47)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Bertalanits EnikőXN-IV/03-04
2Bihari EszterXN-III/05-06
3Bognár EszterXN-IV/03-04
4Bokréta BenedekXF-III/05-06
5Faragó GyörgyXF-IV/03-04
6Farkas Attila RichárdXF-III/05-06
7Farkas Lilla FlóraXN-IV/03-04
8Farsang Szabolcs IstvánXF-III/05-06
9Gjika EdmondXF-III/05-06
10Horváth Csenge KármenXN-IV/03-04
11Király DominikXF-III/05-06
12Kovács OrsolyaXN-III/05-06
13Lelovics NóraXN-IV/03-04
14Mann Ádám JózsefXF-IV/03-04
15Nagy Anna MáriaXN-III/05-06
16Radziwon MártonXF-III/05-06
17Rigla Regina AmarillaXN-II /07- --
18Tonomár EmiliaXN-III/05-06
19Tóth AlexandraXN-III/05-06
20Tölts GergelyXF-III/05-06
21Várdai Vivien ViktóriaXN-III/05-06
22Vasas RamónaXN-IV/03-04
23Vida VendelXF-III/05-06
24Závori Olivia RózaXN-III/05-06
25Zsapka MátéXF-IV/03-04
26Zseni DóraXN-II /07- --
27Joó BarnabásXF-III/05-06
28Tóth Gábor LászlóXF-III/05-06
29Hilyák LiliXN-III/05-06
30Aschenbrenner RichárdXF-IV/03-04
31Bajnóczi ÁdámXF-IV/03-04
32Halász PéterXF-IV/03-04
33Milotai MartinXF-IV/03-04
34Natkai Roland MátéXF-IV/03-04
35Pasek Olivér DánielXF-IV/03-04
36Pőcze Balázs LászlóXF-IV/03-04
37Ágoston RékaXN-IV/03-04
38Farsang Lilla AnnaXN-IV/03-04
39Gábor Lili ZitaXN-IV/03-04
40Hetzmann ZsuzsannaXN-IV/03-04
41Nagy JázminXN-IV/03-04
42Nemes HelgaXN-IV/03-04
43Péntek GabriellaXN-IV/03-04
44Süvegh GlóriaXN-IV/03-04
45Vasas RamónaXN-IV/03-04
46Virág NóraXN-IV/03-04
47Zsugya LenkeXN-IV/03-04
 
 
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol (6)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Lestár ZitaX98N-VI/-- -00MSE2980526LZ
2Gillich Luca702081302N-V /01-02TTT2020424GL
3Hegedűs Péter155505900F-VI/-- -00GTC1000613HP
4Besenyei GáborX01F-V /01-02TTT1011022BG
5Gosztonyi BenceX01F-V /01-02TTT1011022GB
6Gyurász MartinX00F-V /01-02
 
 
Tata Kőkúti Ált Isk, Fazeka u. tagi (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Balogh Zorka1031211N-IV/03-04GTC2031211BZ
 
 
Tata Vaszary János Általános Iskola (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Mohai ZitaXN-II /07- --
 
 
Tata Talentum Általános Iskola (2)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Faggyas ZsófiaXN-IV/03-04
2Ódor Laura1060406N-III/05-06GTC
 
 
Tatabánya Sárberki Általános Iskola (4)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Bordács Krisztián1050801F-III/05-06GTC
2Eipl András8000425F-IV/03-04GTC
3Eipl Richárd8070103F-II /07- --GTC
4Bordács Mónika8433599N-II /07- --GTC
 
 
Tatabánya Dózsakerti Váci Mihály Ált (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Krajcár Tamás804111804F-IV/03-04GTC1041118KT
 
 
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk (2)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Ambrus GergelyXF-II /07- --
2Nagy Eszter8655947N-II /07- --GTC
 
 
Tatabánya Felsőgallai Széchenyi I. Ált I (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Kis Kende Ágoston8656998F-II /07- --GTC
 
 
Tatabánya Kodály Z Ált Isk, Alapf Műv I (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Horváth ZoltánXF-II /07- --
 
 
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola (8)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Ambrus Réka339855N-II /07- --GTC
2Horváth ÁgnesXN-IV/03-04
3Mauer Luca45614N-II /07- --GTC
4Mauer Máté45604F-III/05-06GTC
5Nagy Bence8655948F-II /07- --GTC
6Sárosi BernátXF-IV/03-04
7Simecz OlivérXF-III/05-06
8Horváth DorottyaXN-II /07- --GTC
 
 
Tatabánya Árpád Gimnázium (2)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Gordos BarbaraX01N-V /01-02
2Stanga SáraX01N-V /01-02
 
 
Tatabánya Óvárosi Általános Iskola (2)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Cserna András Máté8656996F-IV/03-04GTC
2Cserna Levente8655950F-II /07- --GTC
 
 
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG (1)
SszNévDugószámBéreltSzülKatEgyesületEng.száma
1Deák Péter864453301F-V /01-02GTC1011130DP